LĀZERTAGS – lāzera peintbols

<2023> Decembris
MonMon
TueTue
WedWed
ThuThu
FriFri
SatSat
SunSun
Nov 27
1 pieejams
Nov 28
1 pieejams
Nov 29
1 pieejams
Nov 30
1 pieejams
1
1 pieejams
2
1 pieejams
3
1 pieejams
4
1 pieejams
5
1 pieejams
6
1 pieejams
7
1 pieejams
8
1 pieejams
9
1 pieejams
10
1 pieejams
11
1 pieejams
12
1 pieejams
13
1 pieejams
14
1 pieejams
15
1 pieejams
16
1 pieejams
17
1 pieejams
18
1 pieejams
19
1 pieejams
20
1 pieejams
21
1 pieejams
22
1 pieejams
23
1 pieejams
24
1 pieejams
25
1 pieejams
26
1 pieejams
27
1 pieejams
28
1 pieejams
29
1 pieejams
30
1 pieejams
31
1 pieejams
-Pieejams
-Rezervēts

Rezervācija

Lūdzu, izvēlieties dienas no kalendāra
 • Lāzertaga komplektu aprīkojuma īre: 8 lāzera ieroči “LSD RAVEN” + galvas saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai
 • Pasākuma vadītāja (tiesneša-instruktora) pakalpojumi spēles laikā
 • Spēļu laukuma papildus atribūti – elektronisko ierīču izmantošana ( aptieciņa, kontroles punkti, tornis, karogi u.c.) dažādām misijām
 • Spēles statistika (cik katrs izšāvis, nošāvis, cik pašam trāpīts…), iespējams izveidot dažādus titulus un apbalvojumus
 • 1 stundas spēle 75,00 EUR, par katru nākamo stundu 50,00 EUR (ar spēles vadītāju)
 • Lāzertagu iespējams spēlēt gan ārpus telpām, gan iekštelpās.
 • Dalībnieku vecums – no 6 gadiem

+371 22432134

LASER TAG ir aizraujoša kauju imitējoša spēle. Kas ir LASER TAG?! angļu val. “laser tag” jeb lāzertags ir ļoti līdzīgs peintbolam, taču atšķirībā no peintbola, LASER TAG ieroči šauj ar acīm nekaitīgu lāzera staru. Katram spēlētājam ap galvu ir saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai. LASER TAG ierocis spēj izdod dažādas skaņas efektus, šaušanas skaņas, signalizējot ka šāvējs ir sašauts un tml. LASER TAG ir videi draudzīgāks par peintbolu (šaušana ar krāsas lodēm) vai airsoft (šaušana ar mīkstas plastmasas lodēm), jo netiek izmantotas lodes, kas tiek izšautas izmantojot spiediena balonus un rada augstu traumatisma risku gan spēlētājiem, gan nejaušiem garāmgājējiem, radot kaitējumu dabai un inventāram. Spēlējot LASER TAG nav nepieciešams norobežot spēles vietu, kā arī vilkt speciāla veida aizsargājošu apģērbu vai aizsargus. LASER TAG ir nesāpīgs, jo tiek šauts ar lāzera stariem (sāp vienīgi pašcieņa ieraugot savus šaušanas rezultātus). LASER TAG nav iespējams šmaukties, jo visi šāviena rezultāti tiek uzskaitīti. LASER TAG ieroči ir viegli pielietojami, tos iespējams izmantot gan bērniem, gan pieaugušajiem un nav nepieciešamas specifiskas zināšanas, kā arī spēli var spēlēt cilvēki bez iepriekšējas fiziskās sagatavotības. LASER TAG var spēlēt dažādos spēles variantos:

 • Komanda pret komandu

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Komandas sāk spēli no pretējām laukuma malām. Uzvar tā komanda, kura ir pilnībā izšāvusi pretinieku komandu.

 • Pēdējais varonis

Katrs spēlētājs spēlē pats par sevi. Uzvar tas, kurš paliek pēdējais.

 • Karoga notveršana

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Katrai komandai savā laukuma pusē ir bāze, kurā atrodas karogs. Katras komandas uzdevums ir paņemt pretinieka karogu un atnest līdz savai bāzei. Ja karognesēju nošauj, tam jānoliek karogs zemē un jāatgriežas uz „aptieciņu” vai jābeidz spēle.

 • Tornis

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Laukuma vidū atrodas tornis, kuru sašaujot tornis iegūst attiecīgās komandas krāsu. Katras komandas uzdevums ir pēc iespējas ilgāk noturēt savas krāsas torni.

 • Misijas

Spēlētāji sadalās komandās un saņem „Misiju” (uzdevumu), katrai komandai ir jāveic slepens uzdevums tajā pašā laikā aizsargājot sevi un savus komandas biedrus. Ja kādu no komandas sašauj, tad ir iespējams atgūt „dzīvību” aptiekā, kur arī ir jāveic kāds uzdevums, lai varētu atgriezties spēlē. Uzvar tā komanda kura visātrāk un/vai precīzāk veic Misiju. Misijās var piedalīties lielāks skaits dalībnieku.

 • Zombiji

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Viena no komandām ir Zombiji. Zombijiem lāzertag ieroči tiek ieslēgti speciālā Zombiju režīmā. Zombiju komandā sākotnēji ir mazāk spēlētāju nekā otrajā komandā. Ja Zombijs nošauj otras komandas spēlētāju, tad tas nevis mirst bet kļūst par Zombiju un palīdz Zombiju komandai. Uzvar tā komanda, kura ir pilnībā izšāvusi pretinieku komandu.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok