Atrakciju Noma

Nomas noteikumi

 • Norādītā cena ir atrakciju darbībai līdz 8 stundām vai vienojoties ar iznomātāju par citu nomas lietošanas laiku.
 • Cenā nav iekļauti piegādes izdevumi (Atrodamies 15 km no Jēkabpils pilsētas, tāpēc piegāde un uzstādīšana Jēkabpils 15 km apkārtnē bez maksas. Atrakciju piegāde 0,40 EUR par kilometru, virs 100km atrakciju piegāde 0,20 EUR par kilometru.)
 • Par katru nākamo dienu atrakcijas cena 50% no norādītās cenas
 • Ja nomnieks vēlas, lai atrakciju pieskatītu iznomātājs, par katru atrakcijas vienību tiek paredzēta papidus samaksa 40 EUR apmērā.
 • Norādītās atrakcijas piegādājam un uzstādam paši, pēc pārējām atrakcijām nomnieks var atbraukt pakaļ pats: Piepūšamā pilsētiņa ar 2 slidkalniņiem; Piepūšamā pilsētiņa ar 1 slidkalniņu; Piepūšamā pilsētiņa “Džungļi”; Piepūšamais batuts ūdenī (Lielais)
 • Lai nodrošinātu atrakciju darbību ir nepieciešama elektrības padeve. Par 20 EUR, iznomājot mūsu piepūšamās atrakcijas, pieejams strāvas ģenerators.
 • Par 20 EUR pieejams ūdens sūknis, kas nepieciešams piepūšamā baseina ūdens nodrošināšanai (baseina ūdens ietilpība 60 kubikmetri).
 • Esošajiem klientiem 10% atlaide, ņemot atrakcijas uz visu dienu!

Lāzertags – lāzera peintbols

LASER TAG ir aizraujoša kauju imitējoša spēle. Kas ir LASER TAG?! angļu val. “laser tag” jeb lāzertags ir ļoti līdzīgs peintbolam, taču atšķirībā no peintbola, LASER TAG ieroči šauj ar acīm nekaitīgu lāzera staru. Katram spēlētājam ap galvu ir saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai. LASER TAG ierocis spēj izdod dažādas skaņas efektus, šaušanas skaņas, signalizējot ka šāvējs ir sašauts un tml. LASER TAG ir videi draudzīgāks par peintbolu (šaušana ar krāsas lodēm) vai airsoft (šaušana ar mīkstas plastmasas lodēm), jo netiek izmantotas lodes, kas tiek izšautas izmantojot spiediena balonus un rada augstu traumatisma risku gan spēlētājiem, gan nejaušiem garāmgājējiem, radot kaitējumu dabai un inventāram. Spēlējot LASER TAG nav nepieciešams norobežot spēles vietu, kā arī vilkt speciāla veida aizsargājošu apģērbu vai aizsargus. LASER TAG ir nesāpīgs, jo tiek šauts ar lāzera stariem (sāp vienīgi pašcieņa ieraugot savus šaušanas rezultātus). LASER TAG nav iespējams šmaukties, jo visi šāviena rezultāti tiek uzskaitīti. LASER TAG ieroči ir viegli pielietojami, tos iespējams izmantot gan bērniem, gan pieaugušajiem un nav nepieciešamas specifiskas zināšanas, kā arī spēli var spēlēt cilvēki bez iepriekšējas fiziskās sagatavotības. LASER TAG var spēlēt dažādos spēles variantos:

 • Komanda pret komandu

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Komandas sāk spēli no pretējām laukuma malām. Uzvar tā komanda, kura ir pilnībā izšāvusi pretinieku komandu.

 • Pēdējais varonis

Katrs spēlētājs spēlē pats par sevi. Uzvar tas, kurš paliek pēdējais.

 • Karoga notveršana

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Katrai komandai savā laukuma pusē ir bāze, kurā atrodas karogs. Katras komandas uzdevums ir paņemt pretinieka karogu un atnest līdz savai bāzei. Ja karognesēju nošauj, tam jānoliek karogs zemē un jāatgriežas uz „aptieciņu” vai jābeidz spēle.

 • Tornis

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Laukuma vidū atrodas tornis, kuru sašaujot tornis iegūst attiecīgās komandas krāsu. Katras komandas uzdevums ir pēc iespējas ilgāk noturēt savas krāsas torni.

 • Misijas

Spēlētāji sadalās komandās un saņem „Misiju” (uzdevumu), katrai komandai ir jāveic slepens uzdevums tajā pašā laikā aizsargājot sevi un savus komandas biedrus. Ja kādu no komandas sašauj, tad ir iespējams atgūt „dzīvību” aptiekā, kur arī ir jāveic kāds uzdevums, lai varētu atgriezties spēlē. Uzvar tā komanda kura visātrāk un/vai precīzāk veic Misiju. Misijās var piedalīties lielāks skaits dalībnieku.

 • Zombiji

Spēlētāji sadalās divās (vai vairāk) komandās. Viena no komandām ir Zombiji. Zombijiem lāzertag ieroči tiek ieslēgti speciālā Zombiju režīmā. Zombiju komandā sākotnēji ir mazāk spēlētāju nekā otrajā komandā. Ja Zombijs nošauj otras komandas spēlētāju, tad tas nevis mirst bet kļūst par Zombiju un palīdz Zombiju komandai. Uzvar tā komanda, kura ir pilnībā izšāvusi pretinieku komandu.

Piedāvājumā ietilpst:

 • 8 Lāzertaga komplektu aprīkojuma īre: lāzera ierocis “LSD RAVEN” + galvas saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai
 • Pasākuma vadītāja (tiesneša-instruktora) pakalpojumi spēles laikā
 • Spēļu laukuma papildus atribūti – elektronisko ierīču izmantošana ( aptieciņa, kontroles punkti, tornis, karogi u.c.) dažādām misijām
 • Spēles statistika (cik katrs izšāvis, nošāvis, cik pašam trāpīts…), iespējams izveidot dažādus titulus un apbalvojumus
 • 1 stundas spēle 75,00 EUR, par katru nākamo stundu 50,00 EUR
 • Ja tiek izīrēta jebkura piepūšamā atrakcija 1 stundas spēle 50,00 EUR
 • Cenā nav iekļauti piegādes izdevumi – atrodamies 15 km no Jēkabpils pilsētas, tāpēc pakalpojuma sniegšana Jēkabpilī un Jēkabpils 15 km apkārtnē bez maksas. Pakalpojuma sniegšana ārpus norādītās teritorijas 0,40 EUR par kilometru, virs 100 km 0,20 EUR par kilometru.
 • Lāzertaga spēles vietu nenodrošinam! Patreiz pakalpojumu sniedzam TIKAI klienta īpašumā vai pašvaldības īpašumā (ja ir veikts saskaņojums).
 • Lāzertagu iespējams spēlēt gan ārpus telpām, gan iekštelpās.

Dalībnieku vecums – no 6 gadiem

Pilsētiņa


Piepūšamā pilsētiņa ar 2 slidkalniņiem

Pilsētiņa


Piepūšamā pilsētiņa ar 1 slidkalniņu

Džungļi


Piepūšamā pilsētiņa “Džungļi” – Pieaugušajiem un bērniem

Boulings


Piepūšamais milzu boulings – Pieaugušajiem un bērniem

Šautriņš


Piepūšamais šautriņš – Pieaugušajiem un bērniem

Basketbols


Piepūšamais basketbols – Pieaugušajiem un bērniem

Tvisteris


Piepūšamas tvisteris – Pieaugušajiem un bērniem

Sumo x2!


Sumo pieaugušajiem un
bērniem (2 komplekti)

Supervaronis


Supervaroņu sumo – Atrakcija pieaugušajiem 

Batuts(L)


Piepūšamais batuts ūdenī (Lielais) – Pieaugušajiem un bērniem

Batuts(M)


Piepūšamais batuts ūdenī(Mazais) – Pieaugušajiem un bērniem

Ūdensbumba(L)


Piepūšamā ūdens bumba (Lielā)
– Pieaugušajiem un
bērniem 

Ūdensbumba(M)


Piepūšamā ūdens bumba (Mazā)
– Atrakcija
bērniem 

Piepūšamais rats


Piepūšamais rats ūdenī
– Pieaugušajiem un
bērniem 

Piepūšamais baseins


Piepūšamais baseins 
(Ūdens bumbām, ratam)

Facebook